Pracownik firmy Traktomix

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
Traktomix
Posty: 3
Rejestracja: 30 paź 2017, 08:23

Pracownik firmy Traktomix

Post autor: Traktomix » 09 lis 2017, 08:11

Witam serdecznie Forumowiczów. Jestem pracownikiem firmy Traktomix. Zajmujemy się sprzedażą używanych japońskich traktorków jak i osprzętu do nich. Zabrzmiało to jak reklama, ale obiecuję, że będę unikał takich sformułowań. Nasze traktorki są sprzętem używanym więc zawsze będą się pojawiały pytania i spory. Ja ze swej strony postaram się być jak najbardziej pomocny.

Awatar użytkownika
marekspectra
Posty: 2574
Rejestracja: 31 sty 2013, 17:16
Lokalizacja: Beskid Niski (Podkarpacie)

Re: Pracownik firmy Traktomix

Post autor: marekspectra » 09 lis 2017, 09:32

Miło widzieć jednego z najstarszych importerów małych traktorków. Cieszy mnie pojawianie sie importerów na naszym Forum. Możliwe ze sprzedawcy będą mogli lepiej odczytać oczekiwania klientów, a ci drudzy zrozumieć ograniczenia w jakich funkcjonują importerzy. W kazdym razie tu jest miejsce żeby sobie pogadać :)

Co do reklamy, kiedy ktos pyta - " gdzie kupię gumowa zaslepkę zwrotnicy ?" to odpowiedz ze "mamy w magazynie , cena taka a takai - to jest ok. Ale odpowiedz : "Zapraszamy do nas, w magazynie mamy wszystkie czesci zamienne.... " to juz reklama :)
KubotaL22 BF300 kuhnGMD33 EFG145 glebaRS1351 pług2skib sadzarka kopaczka i inne

Awatar użytkownika
k_sit
Posty: 1757
Rejestracja: 29 sty 2014, 20:16
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Re: Pracownik firmy Traktomix

Post autor: k_sit » 10 lis 2017, 23:10

Potrzebuje licznik do KUBOTA BULLTRA B1-17 czy macie i jaka cena .

Traktomix
Posty: 3
Rejestracja: 30 paź 2017, 08:23

Re: Pracownik firmy Traktomix

Post autor: Traktomix » 13 lis 2017, 16:03

k_sit pisze:Potrzebuje licznik do KUBOTA BULLTRA B1-17 czy macie i jaka cena .
raczej nie mamy takiej Kuboty na części, ale jutro się rozejrzę. Chodzi o sam licznik czy również o linkę?

Awatar użytkownika
k_sit
Posty: 1757
Rejestracja: 29 sty 2014, 20:16
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Re: Pracownik firmy Traktomix

Post autor: k_sit » 13 lis 2017, 20:10

Kompletny licznik czyli wskaźniki temp ,paliwa ,obrotomierz całość razem z czarną ramką . Z tyłu na okrągłe dwie kostki . Podobny jest w modelach B-10 ,B-40 i w Bulltrach B1-14 ,B1-15 .Tak to wygląda .
Obrazek

Traktomix
Posty: 3
Rejestracja: 30 paź 2017, 08:23

Re: Pracownik firmy Traktomix

Post autor: Traktomix » 14 lis 2017, 12:36

Dziękuję za pełne informacje odnośnie licznika. Sprawdziłem, nie mamy aktualnie takiego traktorka "na części", ale jak tylko pojawi się dam znać.

ODPOWIEDZ