Tomek i Gutbrod 2600d

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
skot333
Posty: 2
Rejestracja: 17 wrz 2017, 12:37

Tomek i Gutbrod 2600d

Post autor: skot333 » 14 paź 2017, 18:38

Witam wszystkich traktorzystów ;-)
Mieszkam w centralnej Polsce niedaleko Bełchatowa w Augustynowie .
Niedawno stałem się posiadaczem traktorka Gutbrod 2600d .
Jak go kupiłem to z wyglądu był troszkę w opłakanym stanie ( pordzewiały ) ponieważ jeździł z pługiem do odśnieżania i piaskarką .
Troszkę pieniędzy i czasu już mu poświęciłem i mam nadzieję że w niedługim czasie wyjedzie z garażu ;-).
Traktorek będzie mi służył do odśnieżania i koszenia ugoru który od paru już lat zarasta .
Kupiłem go razem z pługiem do odśnieżania .
Dokupiłem już małą przyczepkę wywrotkę i kosiarkę mały mulczer .
Nie robiłem jeszcze żadnych zdjęć ale jak wyjedzie z garażu czyli będzie już złożony to się pochwalę .

Awatar użytkownika
MoonShineGourmet
Posty: 16
Rejestracja: 19 wrz 2017, 19:47

Re: Tomek i Gutbrod 2600d

Post autor: MoonShineGourmet » 14 paź 2017, 20:06

Witaj na forum.

Nie przejmuj się że nie jest najpiękniejszy dawaj fotki. Fajnie oglądać zmiany zaniedbanych maszyn, jak ponownie nabierają blasku w rękach nowych właścicieli.
TZ-4k-14 + ZT-152 + KYR-100A + ...


Awatar użytkownika
k_sit
Posty: 1757
Rejestracja: 29 sty 2014, 20:16
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Re: Tomek i Gutbrod 2600d

Post autor: k_sit » 16 paź 2017, 16:15

Witam z łódzkiego . Porób więcej fotek .

ODPOWIEDZ