Rodri

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
Rodri
Posty: 3
Rejestracja: 05 paź 2017, 23:06

Rodri

Post autor: Rodri » 11 paź 2017, 21:15

Witam wszystkich. :)
Jestem z małopolski i właśnie próbuje ogarnąc temat japońskich traktorków. Czas zamienić jednoosiową czeską terre na coś mocniejszego i z minimalnie większym komfortem pracy niż chodzenie za jednoosiówką. Terra aktualnie pracuje na około 25ar w uprawie tuneli foliowych jako glebogryzarka, pług i transportowiec z przyczepką lecz pomimo jej uniwersalności jest zbyt słaba i lekka jak na zadawane wymagania tymbardziej w moim pagórkowatym terenie.
Mam nadzieje że na forum wspomogę swoją decyzje co do wyboru traktorka. ;)

Adam bez ziemi
Posty: 329
Rejestracja: 12 sty 2016, 19:22

Re: Rodri

Post autor: Adam bez ziemi » 11 paź 2017, 22:18

Witaj Rodri. Dawno, dawno temu teź biegalem za jednoosiówką. Jak poczujesz tą "niewielką zmianę" nie będziesz chciał zsiąść ze sprzęta. Co wybierzesz to Twój wybór a wybór jest ogromny. Ogranicza tylko portfel :)

ogon
Posty: 41
Rejestracja: 19 wrz 2016, 12:34

Re: Rodri

Post autor: ogon » 11 paź 2017, 22:27

Witam
Używam 15 konnej Kuboty w szkółce bylin. Maszyna jak dla mnie jest idealna. Mała, zwinna a przy tym wystarczająco silna do powierzonych zadań. Komfort pracy jak dla mnie, nieporównywalny z narzędziami jednoosiowymi. Trwałość sprzętu bez zastrzeżeń.
Miłej lektury FORUM i dobrego wyboru traktorka...

ODPOWIEDZ