Kokosz. Mitsubishi Mt 155

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
Kokosz
Posty: 21
Rejestracja: 10 wrz 2017, 09:57
Lokalizacja: Trzebnica

Kokosz. Mitsubishi Mt 155

Post autor: Kokosz » 15 wrz 2017, 08:59

Cześć.
Zostałem niedawno posiadaczem traktorka Mitsubishi Mt 155. Kupiony w Maluszynie k Trzebnicy
Wykorzystuje go do koszenia i bliskiego transportu w małym gospodarstwie.
Kryterium zakupu była szerokość max 1 metr ( by mieścił się w furtkach na wybiegi dla kur) oraz moc silnika ( co najmniej 3 cylindry) i napęd na 4 koła( testowałem traktorek sąsiada z napędem na 2 kola i jest ogromna różnica)
Wykorzystuje w tym celu następujące narzędzia:
-kosiarke bijakowa Sanko
-2 przyczepki platformowe ze skrętna przednią osią
-skrzynie transportowa (swoją drogą idealna do prac ziemnych, oczyściłem dzięki niej zbiornik przeciwpożarowy z mułu, wykonałem korytka pod ścieżki ogrodowe, wyrównałem teren pod ogrodzenia)

W planach mam modyfikacje traktorka i budowę kilku przystawek. Efektami pracy chętnie się podzielę.

P.S. Jak najlepiej umieszczać zdjęcia na forum by nie znikały.

Kokosz
Posty: 21
Rejestracja: 10 wrz 2017, 09:57
Lokalizacja: Trzebnica

Re: Kokosz. Mitsubishi Mt 155

Post autor: Kokosz » 15 wrz 2017, 10:49

Obrazek

Awatar użytkownika
marekspectra
Posty: 2574
Rejestracja: 31 sty 2013, 17:16
Lokalizacja: Beskid Niski (Podkarpacie)

Re: Kokosz. Mitsubishi Mt 155

Post autor: marekspectra » 15 wrz 2017, 21:08

Witaj Kokosz :) swoja drogą swietny nick :) Od razu przypomiało mi sie jak czekałem na czwartek , zeby do kiosku w którym pracowała mama, przyszedł " ŚWiat Młodych " :)


Nic tak jednak nie cieszy ,jak dobrze i szybko zrobiona robota przy pomocy swojego traktorka :) Ciesze sie ze jestes zadowolony , chetnie poznamy Twoje "przystawki"
KubotaL22 BF300 kuhnGMD33 EFG145 glebaRS1351 pług2skib sadzarka kopaczka i inne

ODPOWIEDZ