Patryk 160 mitsubishiD2050FD

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
PATRYK 160
Posty: 2
Rejestracja: 16 lip 2017, 10:48

Patryk 160 mitsubishiD2050FD

Post autor: PATRYK 160 » 18 lip 2017, 18:13

Dzień dobry

jestem nowy i mam stary nowy traktor 8-)
jest to mitsubishi d2050fd
piękna maszynka na czterocylindrowym silniczku, mam też ładowacz, niestety nieoryginalny a robiony już tutaj w PL, myślę, że traktorek jest wściekły za to, że wozi na sobie coś co tak mocno odbiega poziomem wykonania od jego standardu, prócz tego mam glebogryzarkę ale jeszcze jej nie podpiąłem bo będa potrzebne modyfikacje .

To o co chciałbym zapytać na wstępie, to gdzie można się zaopatrzyć w jakiś manual, czyli insttrukcję, gdzie ile oleju, jaki olej itp, druga sprawa to gdzie się szuka części do takiego traktorka ?

Mój traktorek jest w pięknym stanie, ma chyba wszystkie naklejki oryginalne, nawet te najdrobniejsze, jest świetnie zachowany ale ząb czasu odcisnął swoje piętno na pewnych drobiazgach i chciałbym to nadrobić .

Awatar użytkownika
jarekstryszawa
Posty: 517
Rejestracja: 21 lis 2014, 17:52
Lokalizacja: Stryszawa
Kontakt:

Re: Patryk 160 mitsubishiD2050FD

Post autor: jarekstryszawa » 19 lip 2017, 11:15

Witam nowego usera :mrgreen: Z Twoją kiepełą odnowisz go lepiej niż skośnookie wypuściły z fabryki!
jeżeli wiesz dokąd idziesz nie musisz się spieszyć https://www.facebook.com/jarekstryszawa

PATRYK 160
Posty: 2
Rejestracja: 16 lip 2017, 10:48

Re: Patryk 160 mitsubishiD2050FD

Post autor: PATRYK 160 » 19 lip 2017, 21:30

Widzę, że chyba bida będzie z częściami Jarku :( oraz z ogólnym dostępem do wiadomości jakichś też bida ...

Awatar użytkownika
jarekstryszawa
Posty: 517
Rejestracja: 21 lis 2014, 17:52
Lokalizacja: Stryszawa
Kontakt:

Re: Patryk 160 mitsubishiD2050FD

Post autor: jarekstryszawa » 19 lip 2017, 21:44

Problem z częściami to jeden z powodów przez który pod moim dachem nie zagościł taki sprzęt... Jeśli zaś chodzi o instrukcje to zerknij tutaj viewforum.php?f=32
jeżeli wiesz dokąd idziesz nie musisz się spieszyć https://www.facebook.com/jarekstryszawa

ODPOWIEDZ