Sackboy - prawie JD3045R

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
Adam bez ziemi
Posty: 329
Rejestracja: 12 sty 2016, 19:22

Re: Sackboy - prawie JD3045R

Post autor: Adam bez ziemi » 24 kwie 2017, 21:49

Jakoś krótkie te noźe w tej głebce separacyjnej

Sackboy
Posty: 7
Rejestracja: 23 kwie 2017, 14:04

Re: Sackboy - prawie JD3045R

Post autor: Sackboy » 24 kwie 2017, 21:59

mam nadzieje, że orginały ... no i z tego co w manualu jest ... to tylko 15 cm w głąb ma wejść ...
na zdjęciach maszyna wydaje się malutka .. ale w realu jest dużo gorzej ... jest DUŻA, waga ok 340 kg, samemu ciężko przestawić :-)

TooSlow
Posty: 415
Rejestracja: 27 maja 2016, 16:24
Lokalizacja: Rybnik

Re: Sackboy - prawie JD3045R

Post autor: TooSlow » 24 kwie 2017, 22:59

Sackboy pisze: ... papiery załatwione, wniosek podpisany .. teraz czekam na decyzje i 2 tyg i maszyna moja :-) tak że dziś był chyba ten dzień ...
Nie Twoja, tylko leasingodawcy :)

Sackboy
Posty: 7
Rejestracja: 23 kwie 2017, 14:04

Re: Sackboy - prawie JD3045R

Post autor: Sackboy » 24 kwie 2017, 23:08

co racja to racja ...
jak się coś zepsuje to powiem że płaci właściciel ...i sprawa załatwiona ..

TooSlow
Posty: 415
Rejestracja: 27 maja 2016, 16:24
Lokalizacja: Rybnik

Re: Sackboy - prawie JD3045R

Post autor: TooSlow » 24 kwie 2017, 23:51

No niestety tak to nie działa. Leasing jest największym złodziejstwem ze wszystkich instrumentów finansowych. Szkoda, że w tym %^#*$ kraju nie ma innego wyjścia..

Swoją drogą - po co Ci leasing jak działalności nie prowadzisz?

Sackboy
Posty: 7
Rejestracja: 23 kwie 2017, 14:04

Re: Sackboy - prawie JD3045R

Post autor: Sackboy » 25 kwie 2017, 08:02

a kto powiedział że nie prowadzę ? :lol: może nie związaną stricte zamówionym sprzętem ... ale o tym ciiiii .... bo jeszcze US bedzię węszył ..

btw.
zawsze sprzedawanie pieniędzy było najbardziej intratnym zajęciem ... na to wpływu nie mamy i tak było i będzie ...
a czy to kwestia kraju to sprawa dyskusyjna, bo przecież gdzie indziej też są odsetki, umowy, windykacje etc...

a czy najgorsza opcja to leasing ... napewno najtańsza dla firmy, bo całość kwoty faktury wrzucam w koszty prowadzenia działalności. przy kredycie już tak różowo nie jest, a za gotówkę kupować ... to nie do końca jest dobry pomysł ... bo po co zamrażać swoje pieniądze ? trzeba tylko skalkulować czy suma końcowa za udzielenie leasingu jest opłacalna i tyle. i jeśli tak jest... to zaczyna się zabawa ...

btw. nie wiecie czy jest ktoś z Inowrocławia lub okolic ?

Adam bez ziemi
Posty: 329
Rejestracja: 12 sty 2016, 19:22

Re: Sackboy - prawie JD3045R

Post autor: Adam bez ziemi » 25 kwie 2017, 20:02

Sackboy pisze:mam nadzieje, że orginały ... no i z tego co w manualu jest ... to tylko 15 cm w głąb ma wejść ...
na zdjęciach maszyna wydaje się malutka .. ale w realu jest dużo gorzej ... jest DUŻA, waga ok 340 kg, samemu ciężko przestawić :-)
Czyli o 30 kg lżejszy od mojego. Przestawić to pikuś, parę razy zbierałem bez pomocy traktorka na przyczepę, na pasach. Po takim fitness sześciopak na brzuchu chce wyleźć jak ślimak ze skorupy :)

ODPOWIEDZ