MichałK Iseki TL2100

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
MichałK
Posty: 8
Rejestracja: 29 gru 2016, 23:46

MichałK Iseki TL2100

Post autor: MichałK » 21 kwie 2017, 20:15

Cześć
Michał - Pomorskie. Jestem od 3 lat (nie) szczęśliwym posiadaczem ciągniczka Iseki TL 2100 z przednim ładowaczem. Zajmuję się zakładaniem ogrodów i potrzebowałem takigo sprzetu jak ryba wody ;) Niestety trafiłem dość słabo bo od samego początku prześladowały mnie mniejsze i duże awarie a ciągnik więcej czasu był niesprawny niż pomagał w pracy. Nie ukrywam że mam nadzieję że troche mi pomożecie w rozwiązywaniu zagadek awarii. Szczególnie najbardziej upierdliwej czyli awarii hydrauliki. Ładowacz podnosi łyzke wypełnioną w 1/3 i to z trudem. Założe jakiś osobny temat w którym opiszę szczegółowo objawy i co było robione. A poza tym jest to świetny sprzęt (jak jest sprawny). Mimo że to dośc wiekowy model to praca daje dużo radochy i mega ułatwia prace, szczególnie dzieki ładowaczowi. Z tego co przeglądałem wątki jest tu kopalnia wiedzy, niektórzy z was mają niezła smykałkę do wytwarzania nowego i dopracowywania sprzętu. Podziwiam.

Awatar użytkownika
RobFra
Posty: 528
Rejestracja: 31 maja 2014, 21:26
Lokalizacja: Białystok

Re: MichałK Iseki TL2100

Post autor: RobFra » 21 kwie 2017, 20:36

Cześć na powitanie i powodzenia z ogarnięciem tematów awarii.
Gdzieś jest temat o dealerach traktorków - wpisz się gdzie i od kogo kupiłeś i co sprzedawca na Twoje uwagi po zakupie.
Była Suzue M1600. Jest Mitsubishi D1450.
Robert

Awatar użytkownika
ukasso
Posty: 161
Rejestracja: 07 kwie 2014, 15:23

Re: MichałK Iseki TL2100

Post autor: ukasso » 22 kwie 2017, 08:28

Witam. Ja też jestem posiadaczem (na szczęście zadowolonym) takiego samego Iseki. Opisz swój traktorek w odpowiednim dziale i oczywiście pokaż jakieś zdjęcia.

Awatar użytkownika
marekspectra
Posty: 2574
Rejestracja: 31 sty 2013, 17:16
Lokalizacja: Beskid Niski (Podkarpacie)

Re: MichałK Iseki TL2100

Post autor: marekspectra » 22 kwie 2017, 09:28

Witaj, wreszcie pierwszy narzekający na japońca, super bo sie już nudno robiło :) A tak na poważnie, to zakładaj temat i bedziemy ćwiczyli temat.
KubotaL22 BF300 kuhnGMD33 EFG145 glebaRS1351 pług2skib sadzarka kopaczka i inne

ODPOWIEDZ