Cześć

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
newrom
Posty: 180
Rejestracja: 23 mar 2017, 20:00

Cześć

Post autor: newrom » 27 mar 2017, 20:32

Hejka
Jestem z okolic Skały i coraz poważniej przymierzam się do jakiegoś traktora 4x4, ma pracować na 2ha sadu, winnicy, warzywnika itp.
Mam nadzieję że niedługo będę mógł się pochwalić własnym traktorkiem :)

Awatar użytkownika
amigorm1976
Posty: 402
Rejestracja: 26 gru 2013, 20:02
Lokalizacja: Mazowszany / pow. Radomski
Kontakt:

Re: Cześć

Post autor: amigorm1976 » 27 mar 2017, 20:57

Witamy jak tylko będziesz miał to chwaląc się nie zapomnij o fotkach ; -)

zbYszek
Posty: 441
Rejestracja: 29 lip 2014, 12:27
Lokalizacja: gmina Kluki :)

Re: Cześć

Post autor: zbYszek » 28 mar 2017, 06:44

Dżem w bobry Panie Niuromku! :)
Miło Cię tu widzieć. :)
--
pozdrrrawiam!
zbYszek http://www.zbychewka.pl

newrom
Posty: 180
Rejestracja: 23 mar 2017, 20:00

Re: Cześć

Post autor: newrom » 28 mar 2017, 07:32

Czesio Zbigó ;)
Zająłeś się tymi usługami w ogrodnictwie ? Bo chyba muszę Cię wynająć żebyś mnie odwiedził :lol:
BTW czytałem że chcesz pilarkę elektryczną i agregat do tego, to jakiś fetysz z tym prądem czy Ci zaczęła mieszanka od cfajtakta śmierdzieć? ;)

zbYszek
Posty: 441
Rejestracja: 29 lip 2014, 12:27
Lokalizacja: gmina Kluki :)

Re: Cześć

Post autor: zbYszek » 28 mar 2017, 21:33

Hejka! :)
Do usług wciąż się przymierzam - mam potencjalnego klyenta, jeno muszę pierwej wpaść do niego coby dokonać wizji lokalnej. Choćby po to, aby dowiedzieć się, czy nie będę musiał parku maszyn powiększyć. ;) A z odwiedzinami, to już za chwileczkę, już za momencik... Remoncik chałupy się skończy, to i zacznę nawiedzać. Albo budować nową pracownię dla Ewci. ;)
A z pilarką, to nie lubię sąsiadów irytować w niedzielę. :)
--
pozdrrrawiam!
zbYszek http://www.zbychewka.pl

ODPOWIEDZ