Czołem koledzy miłośnicy mini traktorów :)

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
uish
Posty: 2
Rejestracja: 12 mar 2017, 12:09

Czołem koledzy miłośnicy mini traktorów :)

Post autor: uish » 18 mar 2017, 12:12

ObrazekWitam

Zacznę od traktorka bo to na tym forum jest naj. Posiadam ciągniczek Agria 4800 23KM. Napęd na jedną oś 3 biegi wszystkie w opcji szybkie i wolne przód i tył w sumie 12 przełożeń. Wałek przekazu mocy z tyłu. Jest kompletny i w całkiem niezłym stanie. Delikatne wycieki z silnika, jeszcze ich nie zlokalizowałem ale w zimie przy -15 odpalił :) po jakim 4-5 przekręceniu wału, to chyba nieźle :).
Z osprzętu dokupiłem kosiarkę rotacyjną, rozdrabniającą i na razie nie mam pojęcia jak ją podczepić, jest dedykowana do tego traktorka ale... nie wszystko jest oczywiste. No i opony chcę kupić. Na przednich jest zapis 5.20/5.50-12 nie mogę takich znaleźć. Może ktoś poradzi.
Mieszkam w Dolnośląskim, może jakiś sklep ktoś doradzi. Nigdy nie byłem żadnym rolnikiem, wszystko jest dla mnie nowością. ale mam 0,5 ha ziemi :) to pod ten ciągniczek :)

mój nick Uish
Ostatnio zmieniony 12 cze 2020, 12:43 przez uish, łącznie zmieniany 1 raz.

zbYszek
Posty: 441
Rejestracja: 29 lip 2014, 12:27
Lokalizacja: gmina Kluki :)

Re: Czołem koledzy miłośnicy mini traktorów :)

Post autor: zbYszek » 18 mar 2017, 21:38

Czołem Uishu! :)
Zdjęcia wstaw, bo takiego malucha jeszcze tu chyba nie ma. :)
--
pozdrrrawiam!
zbYszek http://www.zbychewka.pl

Awatar użytkownika
RobFra
Posty: 528
Rejestracja: 31 maja 2014, 21:26
Lokalizacja: Białystok

Re: Czołem koledzy miłośnicy mini traktorów :)

Post autor: RobFra » 19 mar 2017, 06:58

Czołgiem uishu!
Polowałem kiedyś na taką i inne Agrie, ale, ale ... A całkiem podobny do naszych i nawet barwy orange machines ma. Wrzucisz fotki?
Była Suzue M1600. Jest Mitsubishi D1450.
Robert

ODPOWIEDZ