Killer Podlasie

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
Killer
Posty: 31
Rejestracja: 04 kwie 2016, 20:52

Killer Podlasie

Post autor: Killer » 12 wrz 2016, 19:50

Witam, forum przeglądam codziennie i interesuję się tego typu sprawami. Jestem przedstawicielem młodego raczej najmłodszego pokolenia na forum więc jak czasami napisze jakieś głupoty to trzeba mnie zwyczajnie ochrzanić z góry do doły To lubię! Nie lubię lizusów i tego typu zjawisk, no i już pojechałem na grubo. Ale tak już mam. Dobra dość gadania robota czeka krótko opiszę swój park maszynowy z góry mówię są to straszne trupy które ledwo zipią, ale cóż darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda.
TRAKTORY
-Massey Ferguson 835DS silnik czwórka perkinsa.
-Zetor 6718 z turem Quick jedna sekcja
Maszyny:
-Sadzarka karuzelowa do warzyw prawie nowa z dozownikami do nawozów
-Glebogryzarka Unia grudziąc (stara prosta myśl techniczna)
-Pług UG 3 skibowy
-Kultywator 2,5m jakiś zachodni
-Oborywacz do warzyw
-Obsypnik do kartofli
-Łuparka świdrowa do drzewa
-Brony lekkie
-Brony ciężkie
-Mauser 1000l na osi
-Wał do zboża
-Przyczepa 1os wywrotka
-Przyczepa 1os sztywna
-wóz konny
-Mini platforma coś jak sadownicza
-Przyczepa 2os 4.5t zachodnia jakaś
-Opryskiwacz Agromet Pilmet 400l
A drobnych gratów to nawet nie wymieniam
W planach zakup wózka widłowego, paleciaka i jeszcze jakichś tam gratów

ODPOWIEDZ