Łukasz Mszczonów

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
luksyn
Posty: 19
Rejestracja: 23 maja 2016, 09:06

Łukasz Mszczonów

Post autor: luksyn » 23 maja 2016, 14:13

Witam
Na to forum trafiłem z 2 powodów
1. Szukam jakiegoś urządzenia - pojazdu które byłoby pomocne przy drobnych pracach na działce tam coś przywieść tu coś wywieść przywieść przyczepkę drzewa z lasu mogło0 napędzać rębak świdrowy glebogryzarke może kosiarkę bijakową
2 Zastanawiam się czy osobie nie mającej kontaktu z traktorami ciężko się nauczyć prawidłowej obsług takiego pojazdu przyznam się że właśnie to mnie trochę przeraża te wszystkie dźwignie drążki i opisy krzaczki w języku japońskim

Przyznam się że pierwszym mojim kierunkiem było szukanie pojazdu typu kawasaki mule ale jadąc do warszawy wstąpiłem do mrokowa jest tam jakiś punkt sprzedaży tych traktorów i zainteresowałem się takimi pojazdami

nie jestem rolnikiem nie chce w tym momęcie się tym zajmować

ODPOWIEDZ