Jubel, szukam traktorka

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
Awatar użytkownika
jubel
Posty: 8
Rejestracja: 06 lut 2016, 11:58
Lokalizacja: Bełchatów

Jubel, szukam traktorka

Post autor: jubel » 06 lut 2016, 19:50

Witam wszystkich.
Mam na imię Sławek. Jestem z łódzkiego okolice Bełchatowa. Szuka traktorka z ładowaczem około 20KM. Mam niewielkie gospodarstwo. Traktorek ma mi służyć głównie do prac wokół domu. Moje doświadczenia to C360 ale ostatnio C330 (jazda nim to jakaś kara). Chciał bym kupić traktorek ze wspomaganiem kierownicy żeby się nie męczyć przy ładowaczu. Przydała by mi się też glebogryzarka. Szukam czegoś w stylu Yanmar FX20D. Nie wiem czy to dobry wybór, badam temat. Nie mam doświadczenia z traktorkami japońskim. W pobliżu nikt znajomy też nie posiada, a spotykam się też że niektórzy nie wiedzą że takie traktorki w ogóle istnieją :)
Pozdrawiam
Liczę na sugestie.
Sławek
Pozdrawiam. Jubel Iseki TA263F

Awatar użytkownika
k_sit
Posty: 1757
Rejestracja: 29 sty 2014, 20:16
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Re: Jubel, szukam traktorka

Post autor: k_sit » 06 lut 2016, 21:00

Witam kolegę z łódzkiego . Przy drodze w okolicach Bełchatowa dawnej s8 są wystawione male traktorki . Skontaktuj się ze Zbyszkiem jest z pod Bełchatowa.

Awatar użytkownika
jubel
Posty: 8
Rejestracja: 06 lut 2016, 11:58
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Jubel, szukam traktorka

Post autor: jubel » 10 lut 2016, 22:18

Dokładniej to w którym miejscu. Przydała by się jakaś wskazówka.
Pozdrawiam. Jubel Iseki TA263F

Awatar użytkownika
k_sit
Posty: 1757
Rejestracja: 29 sty 2014, 20:16
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Re: Jubel, szukam traktorka

Post autor: k_sit » 11 lut 2016, 05:11

Spróbuj zadzwonic pod ten nr 669 095 263. Nie wiem czy jeszcze aktualny . Przynajmniej się ogłasza.http://sprzedajemy.pl/mini-traktor-kubo ... o,17960332

zbYszek
Posty: 441
Rejestracja: 29 lip 2014, 12:27
Lokalizacja: gmina Kluki :)

Re: Jubel, szukam traktorka

Post autor: zbYszek » 11 lut 2016, 07:49

Cześć Sławku!
Sprzedawca, o którym pisze Krzyś urzęduje za Szczercowem patrząc od strony Bełchatowa w kierunku na Wrocek. Jedziesz cały czas dawną "8" (obecnie DK74) obwodnicą i jak już wracasz w ślad dawnej drogi, to po lewej stronie są samotne zabudowania i to tam - zwykle stoi jakiś jeden traktorek.
No chyba, że pytasz, gdzie ja konkretnie zamieszkuję, to odpowiem, że bliziusieńko fabryki chmur. ;)
--
pozdrrrawiam!
zbYszek http://www.zbychewka.pl

Awatar użytkownika
jubel
Posty: 8
Rejestracja: 06 lut 2016, 11:58
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Jubel, szukam traktorka

Post autor: jubel » 12 lut 2016, 21:21

Dzięki. Domyślam się gdzie to już jest i spróbuje to miejsce odwiedzić.
Pozdrawiam. Jubel Iseki TA263F

Awatar użytkownika
k_sit
Posty: 1757
Rejestracja: 29 sty 2014, 20:16
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Re: Jubel, szukam traktorka

Post autor: k_sit » 12 lut 2016, 21:35

Daj znać z sytuacji . Jak by się udało porób foty . Podpytaj się o części i ich dostępność . Pamiętaj wróg nie śpi a sprzedawca czyha na klienta.:shock:

Miecho
Posty: 638
Rejestracja: 03 lut 2015, 20:33

Re: Jubel, szukam traktorka

Post autor: Miecho » 14 lut 2016, 12:56

Krzysiek - te same zdjęcia wystawiał rok temu jak ja szukałem traktora, miał rzeczywiście ten model 1szt ale było mu daaaleko do stanu z fotografii :lol:

To jest "filia" Traktormix'a

Awatar użytkownika
jubel
Posty: 8
Rejestracja: 06 lut 2016, 11:58
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Jubel, szukam traktorka

Post autor: jubel » 16 lut 2016, 21:41

Byłem tam pod Szczercowem. Był jeden traktorek 14KM a drugi był zarezerwowany. Ma coś dojechać w tygodniu to może obejrzę.
Pozdrawiam. Jubel Iseki TA263F

Awatar użytkownika
jubel
Posty: 8
Rejestracja: 06 lut 2016, 11:58
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Jubel, szukam traktorka

Post autor: jubel » 07 cze 2019, 11:06

Witam ponownie po kilku latach przerwy. W tamtym czasie sprawa zakupu traktorka zeszła na dalszy plan. W tej chwili zająłem się zakupem ponownie. Mam upatrzony niebieski. Sprawa w toku. Czeka jak to wyjdzie.
Pozdrawiam. Jubel Iseki TA263F

ODPOWIEDZ