Adam bez ziemi. Iseki

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
Adam bez ziemi
Posty: 329
Rejestracja: 12 sty 2016, 19:22

Re: Adam bez ziemi. Iseki

Post autor: Adam bez ziemi » 13 sty 2016, 18:19

Obrazek Pierwsza fotka wklejona, inne mam na innym sprzęcie. Młodzież nie ma czasu, więc sam będę dochodził co i jak. Na drugim planie to typowa kosiarka SXG 22 ze zdemontowanym pługiem.

Awatar użytkownika
Łogrodnik
Posty: 219
Rejestracja: 14 sty 2015, 18:05

Re: Adam bez ziemi. Iseki

Post autor: Łogrodnik » 13 sty 2016, 18:25

Fajne :)
Podobają mi się koła.
Szerokie=lepsza przyczepność, chociaż mogły by być wyższe.

Adam bez ziemi
Posty: 329
Rejestracja: 12 sty 2016, 19:22

Re: Adam bez ziemi. Iseki

Post autor: Adam bez ziemi » 13 sty 2016, 18:55

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Dwie pierwsze foty to własnej konstrukcji niwelator 3 glebogryzarka kelffri, dalej wałek tej samej firmy i na końcu mój zaprzęg którym przemieszczam się dalej. :D. Resztę muszę odszukać po nośnikach, trochę tego za dużo.

Awatar użytkownika
Rav
Posty: 499
Rejestracja: 12 kwie 2014, 20:15
Lokalizacja: Mazowieckie okolice Ostrołęki

Re: Adam bez ziemi. Iseki

Post autor: Rav » 13 sty 2016, 19:42

Bardzo fajny pomysł na niwelator. Jak chcesz żeby zdjęcia się wyświetlały każde z osobna musisz wkleić pomiędzy znaczniki - wtedy będą widoczne na stronie. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
marekspectra
Posty: 2574
Rejestracja: 31 sty 2013, 17:16
Lokalizacja: Beskid Niski (Podkarpacie)

Re: Adam bez ziemi. Iseki

Post autor: marekspectra » 13 sty 2016, 20:07

Poprawiłem foki i teraz są widoczne. Wystarczyło wklejony do posta link podswielić prawym klawiszem myszki a nastepnie kliknąć na znacznik Img i tak z kazdym zdjęciem.

Poza tym swietne fotki i sprzęt - gratuluje !
KubotaL22 BF300 kuhnGMD33 EFG145 glebaRS1351 pług2skib sadzarka kopaczka i inne

Awatar użytkownika
Beny
Posty: 81
Rejestracja: 12 sie 2017, 20:57
Lokalizacja: Opoczno

Re: Adam bez ziemi. Iseki

Post autor: Beny » 25 sie 2017, 12:52

Adam,
ta przyczepka to jakiej firmy?
Czy może robiłeś sam???

Adam bez ziemi
Posty: 329
Rejestracja: 12 sty 2016, 19:22

Re: Adam bez ziemi. Iseki

Post autor: Adam bez ziemi » 25 sie 2017, 16:58

Jak wrócę z urlopu to Ci zapodam producenta. Jeździłem po nią aź pod Rypin

Awatar użytkownika
Mati-Ferguson
Posty: 5
Rejestracja: 23 sie 2017, 18:22
Lokalizacja: Łódź/Pabianice

Re: Adam bez ziemi. Iseki

Post autor: Mati-Ferguson » 25 sie 2017, 20:14

Ale podoba mi się ten Twój Iseki TXG23. Dokładnie w taki typ traktorka celuje - nie za duży, nie za mały. Szkoda tylko, że prawie ich nie widać na portalach aukcyjnych. :/ No i cena. Podejrzewam, że grubo powyżej 20tys zł. Bezawaryjności! :)

Adam bez ziemi
Posty: 329
Rejestracja: 12 sty 2016, 19:22

Re: Adam bez ziemi. Iseki

Post autor: Adam bez ziemi » 25 sie 2017, 22:38

W lipcu był na aukcji w Polsce nowszy model txg 237 z turem za fajne pieniądze ale nie zdąźyłem. Ten model mam z kabiną, jest mocniejszy od 23 o 4 KMNO i sama kabina daje lepszy komfort pracy zimą, ma klima i ogrzewanie. Jednak i tak na przechyłach wolę szaleć na kabriolet ie, jest mniej podatny na przechyłu. Wspomniany przez Ciebie Massey Ferguson zakupił licencję od Iseki i wyprodukował całą serię poczynając od modelu 1700 aź do 2600. Wszystkie mają japońskie silniki, podobnie jak John Deere bierze silniki z Janmara a resztę kopiuje z Kuboty, Iseki i innych. Jeśli będziesz gotów na kupno uzbrojenie się w cierpliwość i kontroluj wiele aukcji to trafisz jak ja na maszynę nie zajechną za fajne pieniądze. Ja szukałem od Hiszpani aź po Łotwa. Grunt to upór w dążeniu do celu :D

Txg 23 sg15h
Posty: 18
Rejestracja: 26 lis 2017, 07:25

Re: Adam bez ziemi. Iseki

Post autor: Txg 23 sg15h » 11 mar 2018, 16:23

Witam Pana Adama
Jestem nowym posiadaczem txg23, pan jako jedyny na tym forum użytku je tych traktorków i jak sądzę chyba dość intensywnie. Mój jest w gorszym stanie niż Pana i ma 2200moto godzin pochodzenie i wcześniejsze użytkowanie nieznane kupiłem od chandlarza, z wiązu z czym mam parę pytań do Pana jak się one sprawuja a dokładnie napęd, czy wymieniał Pan olej w Hydro napędzie i czy dają radę przy zakładaniu ogrodów bo chyba tym się Pan zajmuje

ODPOWIEDZ