zielony133 - Yanmar KE40

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
zielony133
Posty: 1
Rejestracja: 10 maja 2019, 22:52

zielony133 - Yanmar KE40

Post autor: zielony133 » 20 maja 2019, 13:45

Witam wszystkich użytkowników forum. Na imię mam Jacek. Od kilku dni jestem posiadaczem ciągniczka Yanmar KE40, który ma mi ulżyć w pracy na sporej działce. Traktuję go jako bazę do realizacji własnych pomysłów. Podczas prezentacji maszyny przed zakupem, byłem pod wrażeniem jego stanu, ale nie zadałem sobie pytania o dostępną "literaturę" na jego temat (instrukcja, serwisówka, itp.). Niestety nie posługuję się biegle językiem japońskim :D a tylko taką dokumentację znalazłem.
W planach mam rozbudowę układu hydraulicznego, budowę wideł na tylny podnośnik, rozbudowę podnośnika do trójpunktowego a być może i budowę mini tura. Mam ogromną prośbę o pomoc w znalezieniu informacji o tej maszynie .
Pozdrawiam

lewan24pl
Posty: 1295
Rejestracja: 15 cze 2015, 21:42
Lokalizacja: UK

Re: zielony133 - Yanmar KE40

Post autor: lewan24pl » 20 maja 2019, 13:53

W życiu jest tylko pewna śmierć i podatki

ODPOWIEDZ