Nekro Wita

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
Nekro
Posty: 25
Rejestracja: 30 lis 2017, 18:09
Lokalizacja: Rzeszów

Nekro Wita

Post autor: Nekro » 21 sty 2018, 12:32

Witam wszystkich zainteresowani traktorkami. Jak wszyscy to i ja sobie kupiłem Yanmar FX26D z ładowaczem.
Zdjęcia dodam później.

Awatar użytkownika
marekspectra
Posty: 2574
Rejestracja: 31 sty 2013, 17:16
Lokalizacja: Beskid Niski (Podkarpacie)

Re: Nekro Wita

Post autor: marekspectra » 22 sty 2018, 12:22

Witaj, słuszny traktorek :) fotki mile widziane. Czym sie kierowałeś przy wyborze modelu?
KubotaL22 BF300 kuhnGMD33 EFG145 glebaRS1351 pług2skib sadzarka kopaczka i inne

Nekro
Posty: 25
Rejestracja: 30 lis 2017, 18:09
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Nekro Wita

Post autor: Nekro » 23 sty 2018, 00:49

Od samego początku marka Yanmar mi się spodobała. Zaczołem poszukiwania dokładnie rok temu jeździłem i oglądałem różne traktorki Iseki, Mitsubishi, Hinomoto, Shibaura, oczywiście Yanmar. Jeśli chodzi o Kubota to jakoś zbytnio nie byłem zainteresowany. Najbardziej spodobała mi się Yarmar a dokładnie seria FX z skrzynia powershift. I na takim wyborze przystałem. Szukałem szukałem i znalazłem mój wymarzony traktorek. Może teraz troszkę o nim:
Mój Yanmar FX26
Silnik 4 cylindrowy
Koła przednie 7/16
Koła tyle 12,4/24
Kupiłem traktorek i zamówiłem do niego ładowacz (Fotki już niebawem)

ODPOWIEDZ