Nowy użytkownik.

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
radekt
Posty: 2
Rejestracja: 23 paź 2016, 19:09

Nowy użytkownik.

Post autor: radekt » 25 paź 2016, 11:27

Witam.

Mam na imię Radek jak nie trudno się domyśleć. Mieszkam w Wielkopolsce .
A więc w skrócie. Traktorka na ta chwilę nie posiadam. Posiadam za to 22 arową działkę na której stoi już dom. Do zagospodarowania będzie reszta. Warzywniak ok 8-10 arów( razem z żoną mamy fioła na punkcie zdrowej żywności) , trawnik też trzeba będzie obrobić, odśnieżanie zimą itd. Z tą też myślą będzie kupiony w przyszłości mój pomocniki. Do tej pory miałem styczność z KUBOTĄ i YANMAREM praca w szklarniach i u Niemca. Było to ok 20 lat temu. Ale do dziś pamiętam że to twarde sprzęciory i mimo upływu lat robią swoja robotę.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów

Awatar użytkownika
hazi_k
Posty: 313
Rejestracja: 21 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: wielkopolska/okolice Piły

Re: Nowy użytkownik.

Post autor: hazi_k » 25 paź 2016, 12:58

Witaj kolego!
Miło że grono małych traktorzystów się powiększa w wielkopolsce. A skąd dokładniej jesteś?
Pozdrawiam,
Krzysiek

Yanmar F165 4WD + glebogryzarka Yanmar RSA1305
https://malytraktor.pl/forum/viewtop ... f=47&t=921

radekt
Posty: 2
Rejestracja: 23 paź 2016, 19:09

Re: Nowy użytkownik.

Post autor: radekt » 25 paź 2016, 16:00

Kolego dokładnie mieszkam w okolicach Słupcy w Wielkopolsce. Miedzy Wrześnią a Koninem.
Pozdrawiam.










p

mrks_s
Posty: 42
Rejestracja: 14 lut 2015, 13:03
Lokalizacja: k. Konina

Re: Nowy użytkownik.

Post autor: mrks_s » 29 paź 2016, 13:41

Powitać
Jak widzę sprzęt się nie przepracuje, ale miło zstąpić pracę mięśni
na konie mechaniczne.
Daj znać na co się zdecydowałeś, jak coś służę radą.
Pozdrawiam
Marko
Yanmar FF205, zespół uprawowy, gelbka, pług ...

ODPOWIEDZ