Awaria

Awatar użytkownika
chudymajkel
Posty: 55
Rejestracja: 14 paź 2014, 17:14
Lokalizacja: Śląskie

Re: Awaria

Post autor: chudymajkel » 22 kwie 2016, 11:04

Zaglądam na forum dość regularnie, mimo tego że się specjalnie nie udzielam uważam się za członka tej społeczności.
Temat dość skomplikowany i każdy może mieć inne podejście. Lubie to miejsce z wielu względów jednym z nich jest brak REKLAM.
Jest to chyba jedno z nielicznych miejsce w sieci gdzie nie ma reklam i dla mnie to ogromny plus, tworzy to fajna atmosfera i chce się zaglądać.
Nie wiem o jakich pieniądzach mówimy ( obsługa, serwer i co tam jeszcze trzeba )
Akronix pisze: Jest wśród nas forumowiczów także kilku którzy prowadzą działalność handlową związaną z japońskimi traktorkami i oferującymi swoje produkty. Czasem piszą o tym oficjalnie, czasem pozostają w ukryciu i udając zagubioną owieczkę chcącą kupić swój pierwszy traktorek badają rynek oraz oczekiwania użytkowników. Może warto aby wyszli z ukrycia i w odpowiednim dziale wystawiali swoje produkty (ułatwiając nam do nich dostęp :) ) uiszczając staropolskie Bóg Zapłać wyrażone w złotówkach.
To jest ciekawy pomysł popieram
Jeżeli już reklama to interaktywna i w odpowiednim dziale ktoś promuje produkt to jest demonstracja, pokaz, komentarze, pytania, odpowiedzi itd.

Oczywiście jak będzie składka to można mnie liczyć.
pozdr. Michał

Awatar użytkownika
kwiejce
Posty: 51
Rejestracja: 26 lut 2015, 12:16
Kontakt:

Re: Awaria

Post autor: kwiejce » 22 kwie 2016, 11:46

Również popieram takie rozwiązanie.
Nienachalna reklama (najlepiej w osobnym dziale), a jeżeli nie starczy to składka.

Akronix
Posty: 110
Rejestracja: 12 maja 2015, 22:14

Re: Awaria

Post autor: Akronix » 16 maja 2016, 23:44

No i temat się urwał a niedługo kolejna faktura proforma powędruje na konto mailowe bez hasła i nastanie ciemność :lol:
Bo jak tu nazwać to uczucie kiedy siadacie wieczorkiem do komp żeby przeczytać co dziś nowego na forum ktoś napisał a tu forum nima.
Marku a może już problem został rozwiązany a my tylko o tym nie wiemy ;)
Akronix
---------
Yanmar F14D + TuR + Gleba RSA1201

Awatar użytkownika
SerwisISEKI
Posty: 6
Rejestracja: 25 paź 2017, 22:56
Lokalizacja: Chełmno

Odpisywanie na prywatne wiadomości

Post autor: SerwisISEKI » 07 lis 2017, 19:32

Witaj. Otrzymałem kilka wiadomości prywatnych i przy próbie odpisania zauważyłem ze nie moge pisać odpowiedzi oraz wysyłać wiadomości prywatnych. W jakiś sposób moge to uaktywnić?
PRZEMEK

Awatar użytkownika
marekspectra
Posty: 2574
Rejestracja: 31 sty 2013, 17:16
Lokalizacja: Beskid Niski (Podkarpacie)

Re: Awaria

Post autor: marekspectra » 07 lis 2017, 19:37

Funkcja PW uaktywnia sie po napisaniu 5 postów. W przypadku dalszych problemów prosze o zgłoszenie.
KubotaL22 BF300 kuhnGMD33 EFG145 glebaRS1351 pług2skib sadzarka kopaczka i inne

Luzak
Posty: 373
Rejestracja: 16 lip 2017, 17:48

Re: Awaria

Post autor: Luzak » 28 lis 2017, 23:02

Jakaś awaria wczoraj była czy prace administracyjne?

Awatar użytkownika
marekspectra
Posty: 2574
Rejestracja: 31 sty 2013, 17:16
Lokalizacja: Beskid Niski (Podkarpacie)

Re: Awaria

Post autor: marekspectra » 28 cze 2018, 20:38

Mało brakowało, a Forum mogło by przestać działać. Na szczęście udało odzyskać sie potrzebne hasła . Dotychczasowy Administrator będzie mógł nanieść nanieść potrzebne do funkcjonowania zmiany.

Zdaję sobie sprawę że dotychczasowa funkcjonalność Forum to już anachronizm. Strona wymaga głębokich zmian , nowych możliwości etc. Nie da sie tego osiągnąć dotychczasowymi metodami. Trzeba wspomóc sie kimś , kto profesjonalnie zajmuje się tą tematyką.

Za kilka dni zostaną wprowadzone drobne zmiany. Które pozwolą na normalne funkcjonowanie strony W miesiącu lipcu zawodowy informatyk, przejmuje pieczę nad MT. Liczę że wspólnie uda sie nam wypracować taką formulę , w której uda sie nanieść wszystkie te pomysły i sugestię o których już dano temu dyskutowaliśmy.

Jesli macie swoje pomysły - zapraszam do dyskusji
KubotaL22 BF300 kuhnGMD33 EFG145 glebaRS1351 pług2skib sadzarka kopaczka i inne

cieply
Posty: 67
Rejestracja: 07 paź 2014, 09:02

Re: Awaria

Post autor: cieply » 29 cze 2018, 00:32

Jedyne co mi osobiście nie pasuje to hosting zdjęć na zewnętrznych serwerach. Może udało by się je trzymać bezpośrednio tutaj?
Pensjonat na Mazurach nad jeziorem Juksty. Zapraszam! http://www.pensjonat-hubertus.pl

TadeuszB
Posty: 852
Rejestracja: 13 maja 2018, 14:06
Lokalizacja: Siedlce, Mazowieckie

Re: Awaria

Post autor: TadeuszB » 29 cze 2018, 06:48

To bardzo dobry pomysł, choć pewnie droższy. Na forum pszczelarskim, żeby nie obciążać jednej kieszeni dajemy dobrowolnie drobne sumy.

marcin94
Posty: 80
Rejestracja: 30 cze 2016, 12:42

Re: Awaria

Post autor: marcin94 » 29 cze 2018, 08:48

Ja też jestem za tym żeby zrobić zrzutkę na forum. Umieszczanie zdjęć na naszym serwerze poprawiłoby funkcjonowanie, często przeglądając stare tematy po zdjęciach nie ma śladu

ODPOWIEDZ