Opinie o sprzedawcach traktorków

Awatar użytkownika
JARO
Posty: 121
Rejestracja: 02 lut 2014, 19:40
Lokalizacja: lisów 15b jedlińsk mazowieckie

Re: Opinie o sprzedawcach traktorków

Post autor: JARO » 21 kwie 2015, 21:07

SIEMA powiem tak jak koledzy powiedzieli lepiej kupić traktorek prosto z kontenera za mniejszą kasę i sobie samemu zrobić profesjonalny service niż od naszych nieuciwych sprzedawców którzy w cisną ci każdy kit po za tym kilku już się na tym forum przejechało , a rzeczoznawca jak najbardziej jeśli jest to DUŻY ZAKUP finansowy to obroni przed ewentualnym rozczarowaniem :shock:


pozdro w zakupie

Krzychu1429v
Posty: 14
Rejestracja: 16 kwie 2015, 13:10

Re: Opinie o sprzedawcach traktorków

Post autor: Krzychu1429v » 21 kwie 2015, 21:12

Czyli normalnie kontaktować się ze sprzedawcą w sprawie traktorka zaznaczając że interesuje mnie wersja prosto z kontenera ?

Awatar użytkownika
RobFra
Posty: 528
Rejestracja: 31 maja 2014, 21:26
Lokalizacja: Białystok

Re: Opinie o sprzedawcach traktorków

Post autor: RobFra » 21 kwie 2015, 21:22

JARO wyjaśnij jak to jest z tym zakupem prosto z kontenera. Przecież i tak trzeba się dogadać z jakimś sprzedawcą co ściąga traktorki z Japonii. Podjechać nim podjedzie kontener i przy wypakowywaniu brać jak ciepłe bułeczki. Czyli co wyjedzie i się spodoba to dotknąć i krzyczeć, że moje? A co z kołami, jazdą próbną czy w ogóle z testowaniem? Przecież one przychodzą upchane jak śledzie z odkręconymi kołami i może blachami.
Ile to będzie mniej? 20, 30%?
Była Suzue M1600. Jest Mitsubishi D1450.
Robert

Krzychu1429v
Posty: 14
Rejestracja: 16 kwie 2015, 13:10

Re: Opinie o sprzedawcach traktorków

Post autor: Krzychu1429v » 21 kwie 2015, 21:27

RobFra pisze:JARO wyjaśnij jak to jest z tym zakupem prosto z kontenera. Przecież i tak trzeba się dogadać z jakimś sprzedawcą co ściąga traktorki z Japonii. Podjechać nim podjedzie kontener i przy wypakowywaniu brać jak ciepłe bułeczki. Czyli co wyjedzie i się spodoba to dotknąć i krzyczeć, że moje? A co z kołami, jazdą próbną czy w ogóle z testowaniem? Przecież one przychodzą upchane jak śledzie z odkręconymi kołami i może blachami.
Ile to będzie mniej? 20, 30%?

No właśnie też o tym myślałem. Akurat ta różnica w cenie nie jest rzeczą priorytetową. Tylko czy oni w ogóle coś robią na tym serwisie ?

Czytając Wasze komentarze raczej nie będę się wybierał do Traktomix, jednak mam świadomość, że każdy stał przed podobnym dylematem związanym z kupnem traktorka.

Awatar użytkownika
Rav
Posty: 499
Rejestracja: 12 kwie 2014, 20:15
Lokalizacja: Mazowieckie okolice Ostrołęki

Re: Opinie o sprzedawcach traktorków

Post autor: Rav » 21 kwie 2015, 21:36

jak byłem w zampolu to właśnie mieli dostawę i wyciągali z kontenera - wszystkie były bez kół, nikt nie zmusza żeby brać od razu ale zaznaczasz który Cię interesuje i bierzesz na testy jak skręcą, wyjdą ok to zabierasz - oni wszystkich od razu nie serwisują - na placach stoją tak jak zjechały z kontenera - przynajmniej większość, dopiero jak mówisz że bierzesz to idzie na "serwis".

Krzychu1429v
Posty: 14
Rejestracja: 16 kwie 2015, 13:10

Re: Opinie o sprzedawcach traktorków

Post autor: Krzychu1429v » 21 kwie 2015, 21:40

Rav pisze:jak byłem w zampolu to właśnie mieli dostawę i wyciągali z kontenera - wszystkie były bez kół, nikt nie zmusza żeby brać od razu ale zaznaczasz który Cię interesuje i bierzesz na testy jak skręcą, wyjdą ok to zabierasz - oni wszystkich od razu nie serwisują - na placach stoją tak jak zjechały z kontenera - przynajmniej większość, dopiero jak mówisz że bierzesz to idzie na "serwis".

A jakie opinie o Nich są ?

Awatar użytkownika
RobFra
Posty: 528
Rejestracja: 31 maja 2014, 21:26
Lokalizacja: Białystok

Re: Opinie o sprzedawcach traktorków

Post autor: RobFra » 21 kwie 2015, 22:31

Rav pisze:nikt nie zmusza żeby brać od razu ale zaznaczasz który Cię interesuje i bierzesz na testy jak skręcą, wyjdą ok to zabierasz - oni wszystkich od razu nie serwisują - na placach stoją tak jak zjechały z kontenera - przynajmniej większość, dopiero jak mówisz że bierzesz to idzie na "serwis".
Coś to za pięknie wygląda.
Jak po testach OK to jaka cena?
Jak dołożą swój serwis to o ile więcej? Np. ktoś nie wziął za XX zł, a po ich serwisie wystawili za XXx zł.
Ile wynosi x?

Normalnie to każdy sprzedawca skręca i sprawdza i dopiero po tym ustala cenę.
Była Suzue M1600. Jest Mitsubishi D1450.
Robert

zbYszek
Posty: 441
Rejestracja: 29 lip 2014, 12:27
Lokalizacja: gmina Kluki :)

Re: Opinie o sprzedawcach traktorków

Post autor: zbYszek » 21 kwie 2015, 22:44

Krzychu1429v pisze:A miał ktoś styczność z firma Zampol ?
A skąd oni są?
(zanim wpiszę w gugle ;))
--
pozdrrrawiam!
zbYszek http://www.zbychewka.pl

zbYszek
Posty: 441
Rejestracja: 29 lip 2014, 12:27
Lokalizacja: gmina Kluki :)

Re: Opinie o sprzedawcach traktorków

Post autor: zbYszek » 21 kwie 2015, 22:47

Ha!
Już wiem (wpisałem w gugle ;))
No.... to mogę się pochwalić, że ja miałem z nimi kontakt... I moja Kubotka też! :)
--
pozdrrrawiam!
zbYszek http://www.zbychewka.pl

Krzychu1429v
Posty: 14
Rejestracja: 16 kwie 2015, 13:10

Re: Opinie o sprzedawcach traktorków

Post autor: Krzychu1429v » 22 kwie 2015, 10:37

zbYszek pisze:Ha!
Już wiem (wpisałem w gugle ;))
No.... to mogę się pochwalić, że ja miałem z nimi kontakt... I moja Kubotka też! :)
I jak wspominasz współpracę ?

ODPOWIEDZ