Opinie o sprzedawcach traktorków

Awatar użytkownika
marekspectra
Posty: 2574
Rejestracja: 31 sty 2013, 17:16
Lokalizacja: Beskid Niski (Podkarpacie)

Re: Opinie o sprzedawcach traktorków

Post autor: marekspectra » 12 lut 2016, 18:03

Ten temat to miejsce gdzie przedstawiamy swoje opinie nt. swoich doświadczeń z sprzedawcami. Jedni mają takie a drudzy takie. To tak jak z ludzmi są tacy i tacy :) Oczywiście zapraszam do powitalni .
KubotaL22 BF300 kuhnGMD33 EFG145 glebaRS1351 pług2skib sadzarka kopaczka i inne

lukasz1981
Posty: 32
Rejestracja: 06 maja 2014, 21:43
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: Opinie o sprzedawcach traktorków

Post autor: lukasz1981 » 30 cze 2016, 21:41

Proszę jeśli ktoś takową podsiada o opinie odnośnie handlarza z Włoszakowic, czy ma ktoś jakieś doświadczenia , czy warto tam jechać, coś ktoś kupił u niego, ostatnio pojawiło sie parę ogłoszeń w cenie. dziękuję za inf może być na pw

Awatar użytkownika
Witek
Posty: 49
Rejestracja: 20 paź 2016, 00:09
Lokalizacja: Wrocław/Opole
Kontakt:

Re: Opinie o sprzedawcach traktorków

Post autor: Witek » 04 lis 2016, 13:17

To może jakąś ankietę podwiesić na początku wątku z listą sprzedawców i głosowaniem polecam/nie polecam a szczegóły w postach?

ogon
Posty: 41
Rejestracja: 19 wrz 2016, 12:34

Re: Opinie o sprzedawcach traktorków

Post autor: ogon » 17 lut 2017, 19:36

Witam.
Mieszkam w woj Dolnośląskim, więc w zagłębiu mini traktorków.
Odwiedziłem wszystkie firmy, które zajmują się sprzedażą. Wybór padł na Selltech. Sprzedawcy ok odpowiadali na liczne pytania, nawet te "bez sensu" oprowadzili po placu i "tyłach" firmy. Po zakupie maszyny, bez problemu mogłem zaglądnąć na warsztat w trakcie serwisu. Dostawa terminowa. Oczywiście utargowałem gratisy, tj. zawiesie i opony. Minus to karta gwarancyjna w której widnieje 6 miesięcy, a w umowie ustnej był rok czasu. Więc uczulam wszystkich, aby kartę gwarancyjną oglądali przed fakturą.
Traktorek ok, ale nie do końca przetestowany.
Ogólnie polecam.

Awatar użytkownika
RobFra
Posty: 528
Rejestracja: 31 maja 2014, 21:26
Lokalizacja: Białystok

Re: Opinie o sprzedawcach traktorków

Post autor: RobFra » 17 lut 2017, 20:36

I dlatego dobrze jest kupować na wiosnę i dać w D traktorkowi. Wyjdzie co ma wyjść. I jest gwarancja.
Zakupy na zimę mają ten plus, że jest taniej, ale można w 6 miesięcy nie odpalać bo nie będzie warunków i nici z testowania. Nawet akku może się rozładować i paść. Jutro jadę bo mój mitsu stoi od października nie odpalany...
W selltechu kupowałem 2 razy. Za pierwszym to w ciemno i przywieźli 600km. I było bardzo OK. Za drugim też bardzo OK tylko ja dymałem 600km bo w moim kierunku nie mają kursów.
Ankieta... Hmmm.
Dealer 1 - forumowicze zakupią 10 traktorków, 5 padnie, 5 OK, i 3 opinie pozytywne w ankiecie (reszta nie weźmie udziału)
Dealer 2 - forumowicze zakupią 100 traktorków, 5 padnie, 95 OK, i 3 opinie pozytywne w ankiecie, a 12 negatywnych (reszta nie weźmie udziału).
W ankiecie wyjdzie:
dealer 1 jest super (3 opinie na plus), (statystycznie 50% do kitu, ale nie wyjdzie w ankiecie)
a dealer 2 ma opinie na plus 3, a na minus 12 czyli gorszy od dealera 1 bo będzie 9 opinii na minus...? (statystycznie ma tylko 12% do kitu, ale ...).
Dora, ankieta... a ile głosów mogę oddać? Tylko 1? A kupowałem 2 razy. A gdybym kupił jak Piotr z 12 traktorków? Trudny temat, ale zawsze coś.
Była Suzue M1600. Jest Mitsubishi D1450.
Robert

Luzak
Posty: 373
Rejestracja: 16 lip 2017, 17:48

Agrobard Grójec

Post autor: Luzak » 20 lip 2017, 22:07

Zajechałem w zeszłym tygodniu do dealera New Hollanda w Grójcu. Zainteresował mnie Boomer 35. Mieli wystawionego na OLX za 48 tyś netto (nowy, 2014r). Rozmawiam z handlowcem (nie mówiłem, że widziałem ogłoszenie na OLX), pytam o wyposażenie, pytam o cenę a on mi, że mają taki z 2015 w standardowym wyposażeniu za 62 tysiące cennikowo i parę tysięcy mogą opuścić, np do 56 tysięcy. Pytam się czy chodzi o ten na placu? A on, że tak. Więc ja, że to 2014 jest - on zdziwiony (albo udaje). Ja mu na to, że na OLX za 48 tysięcy wystawiony a on mi chce parę tysięcy opuścić? Znowu zdziwionego udaje :-) Ale teraz już wiedziałem, że nie udaje. Ja mu na to, że cennikowo, w standardowej konfiguracji to 58 tysięcy kosztuje więc skąd u niego 62 tysiące. I wiecie co mi odpowiedział? "Nie ma Pan innych problemów?". Naciągacz. Kombinator. Odradzam. Długim łukiem omijać. W szczegóły techniczne traktorka nie wnikam.

TooSlow
Posty: 415
Rejestracja: 27 maja 2016, 16:24
Lokalizacja: Rybnik

Re: Opinie o sprzedawcach traktorków

Post autor: TooSlow » 21 lip 2017, 10:37

A może Ci się poje.bało netto/brutto? W ogłoszeniu netto, a sprzedawca brutto. Tak by to wychodziło mniej więcej kwotowo.

Jak w tym kawale:

Dwa stare przygłuchawe gołębie na dachu, jeden mówi do drugiego:
- Pocałuj mnie w dupę!
- Ja ciebie też !

Luzak
Posty: 373
Rejestracja: 16 lip 2017, 17:48

Re: Opinie o sprzedawcach traktorków

Post autor: Luzak » 21 lip 2017, 12:58

TooSlow pisze:A może Ci się poje.bało netto/brutto? W ogłoszeniu netto, a sprzedawca brutto. Tak by to wychodziło mniej więcej kwotowo.
Jak bym mi sie pomyliło to bym o tym nie pisał :-) Może i siwy włos na głowie się pojawia jak u Twoich gołębi ale netto od brutto jeszcze odróżniam :-)

PS. W handlu jestem od 25 lat - moje pierwsze pytanie to zawsze "rozmawiamy o cenach netto czy brutto?"

Miike
Posty: 13
Rejestracja: 23 mar 2017, 06:47

Re: Opinie o sprzedawcach traktorków

Post autor: Miike » 24 wrz 2017, 13:39

Witam wszystkich, jako że użytkuje swój traktorek od pół roku, szczerze mogę polecić wam sprzedawcę z Przybyszowa koło Radomska "TRAK-TOM", swoim yanmarem zrobiłem 50 mth i muszę przyznać ze jestem bardzo zadowolony, jak narazię żadnej usterki. Oglądałem u nich dużo traktorków i naprawdę praktycznie wszystkie zachowane są w stanie oryginalnym, nie są malowane do sprzedaży, naprawdę sprowadzają ładne sztuki. Na sprzęt dostałem roczną gwarancje i gratisy : Nowy wałek PTO i śrubę centralną. Szwagier i kuzyn kupili również od nich traktorki do koszenia trawy, również nie mają do nich żadnych zastrzeżeń.
Strona:
http://trak-tom.pl/mini-traktorki-c-35.html/s=2

Allegro
http://allegro.pl/listing/user/listing. ... 43&order=m

Mam nadzieje że nikt tego nie potraktuje jako reklamy tej firmy.

Awatar użytkownika
RobsonWawa
Posty: 580
Rejestracja: 06 wrz 2015, 13:32

Re: Opinie o sprzedawcach traktorków

Post autor: RobsonWawa » 24 wrz 2017, 15:26

Jako że w Radomsku mam bazę to szukając traktorka odwiedziłem i tą firmę.
Duży wybór, mieli też to co mnie interesowało. Obejrzałem , posłuchałem, popytałem i na koniec pokazałem gościowi że mają dobrze dobrane lakiery. Nawet już nie protestował. Chciałem kupić traktorek , nie ściemę. Traktorem kupiłem po drugiej stronie Radomska.

ODPOWIEDZ