Opinie o sprzedawcach traktorków

Awatar użytkownika
amigorm1976
Posty: 402
Rejestracja: 26 gru 2013, 20:02
Lokalizacja: Mazowszany / pow. Radomski
Kontakt:

Re: Opinie o sprzedawcach traktorków

Post autor: amigorm1976 » 14 lis 2015, 22:05

No cóż jeżeli chodzi o części to wydaje mi się że Rzeszów jest najlepiej zaopatrzony, choć wkład filtra hydrauliki dostałem w Trzebieszowie Pierwszym. A jeśli chodzi o serwis mobilny to nie wiem czy którykolwiek z dilerów posiada takowy.

Szam
Posty: 598
Rejestracja: 09 gru 2014, 19:14

Re: Opinie o sprzedawcach traktorków

Post autor: Szam » 14 lis 2015, 22:07

Z częściami prędzej, czy trochę później, poradzisz sobie. Jak nie u tego, to u innego sprzedawcy. Podstawowe czynności serwisowe są do opanowania przez każdego. Gorzej z diagnostyką, jak coś ulegnie uszkodzeniu np. hydraulika, silnik, po części elektryka ( w nowszych modelach, ze starszymi nie ma problemu). Ale ... jak już zdiagnozujesz, to każda złota raczka naprawi - taka już uroda "japońców", są bardzo przyjazne w naprawie. To klasyki konstrukcyjne, szczególnie starsze modele, bardzo przemyślane, "techniczni" dostrzegą od razu, co, jak, i dlaczego :D. Najgorzej z instrukcjami obsługi i katalogami cz. zamiennych, chociaż, też dostępne na ogół w j. angielskim i drogie piekielnie. Tutaj najbardziej jest widoczne olewajstwo sprzedawców - gotowi są udzielić gwarancji, byle towar sprzedać, ale instrukcji obsługi i serwisowania nie doprosisz się u nich. Niektórzy sprzedają nawet kilkaset traktorków rocznie, z tego co najmniej kilka lub kilkanaście jednego modelu. Prawdę mówiąc, to nie rozumiem jaki interes mają w tym, żeby kupujący nie wiedział jak serwisować traktorek :!:

Przemek3106
Posty: 19
Rejestracja: 14 lis 2015, 13:58
Lokalizacja: Rawa Maz.

Re: Opinie o sprzedawcach traktorków

Post autor: Przemek3106 » 15 lis 2015, 08:32

Dziekuje za uświadomienie mnie :-D

erenhardt
Posty: 91
Rejestracja: 15 sty 2016, 09:48

Re: Opinie o sprzedawcach traktorków

Post autor: erenhardt » 18 sty 2016, 17:29

Był ktoś, lub kupował w firmie traktorki.com?
Zauważyłem, że nie oferują glebogryzarek. Jedynie kilka traktorków ma glebe w zestawie.

Czy ceny na ich stronie są ostateczne ;)?

Jak ktoś kupił u nich sprzęt niech podzieli się doświadczeniem patrząc na zakup z perspektywy czasu.

Jak to jest z dostawami nowych traktorków. Jak często się one zdarzają?

Awatar użytkownika
hazi_k
Posty: 313
Rejestracja: 21 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: wielkopolska/okolice Piły

Re: Opinie o sprzedawcach traktorków

Post autor: hazi_k » 18 sty 2016, 18:11

Robiłem u nich kilka zakupów już. Niestety traktorka nie kupowałem choć na moje zapytania ofertowe odpowiadali bardzo szybko i sprawnie przesyłając też dużo zdjęć interesujących mnie traktorków. Po dokładniejsze informacje odnośnie tego importera musiał byś spytać kolegę piotrbpm. Kilka osób ma traktorki z tej firmy i sądzę że też ujawnią swoje opinie na temat tego importera.
Pozdrawiam,
Krzysiek

Yanmar F165 4WD + glebogryzarka Yanmar RSA1305
http://www.malytraktor.pl/forum/viewtop ... f=47&t=921

erenhardt
Posty: 91
Rejestracja: 15 sty 2016, 09:48

Re: Opinie o sprzedawcach traktorków

Post autor: erenhardt » 21 sty 2016, 18:03

Czy:
Traktorki Japońskie Siła Tradycji z Trzebnicy: http://traktorki.com/
oraz
Traktorki Japońskie Siła Tradycji z Kadzidła: http://www.traktorkijaponskie.com/

To jakaś kooperacja, czy twarda konkurencja? :D

Awatar użytkownika
Rav
Posty: 499
Rejestracja: 12 kwie 2014, 20:15
Lokalizacja: Mazowieckie okolice Ostrołęki

Re: Opinie o sprzedawcach traktorków

Post autor: Rav » 21 sty 2016, 18:56

firma z Kadzidła zaopatruje się w Trzebnicy i od jakiegoś czasu działa pod ich szyldem.

Awatar użytkownika
geofan
Posty: 154
Rejestracja: 19 lip 2015, 13:54
Lokalizacja: Tarnów

Re: Opinie o sprzedawcach traktorków

Post autor: geofan » 02 lut 2016, 20:15

A ja muszę pochwalić Trzebnicę bo co prawda kupiłem tam traktorek za pośrednictwem Piotra (traktorek pierwsza klasa) ale potem podjechałem tam po drodze jadąc w delegację i jak się przyznałem, że mam traktorek od nich to mi dali wszystkie drobiazgi jakie potrzebowałem gratis (np. uchwyt na nadkolu bo zawadziłem o gałąź i urwałem :D ).
Yanmar FX24D + Rębak + Pług 2 Skiby + Kosiarka Pielęgnacyjna + Skrzynia + Przyczepka od tz4k14 + Brony 1,5 pola + Niwelator/Pług + Frezarka Do Pni FP3H410 + Aerator + Wyczesywarka + Układarka kabli/rur

MirTrzebnica
Posty: 2
Rejestracja: 12 lut 2016, 08:22

Re: Omijajcie firme Traktomix!!!

Post autor: MirTrzebnica » 12 lut 2016, 10:08

Roman pisze:Jezeli ktokolwiek z was jest zainteresowany zakupem traktorka lub osprzetu to zdecydowanie odradzam firme Traktomix. Sa to oszusci i zalezy im tylko na tym zeby sprzedac towar, co sie stanie potem juz ich nie interesuje. Wiek i przebiegi maszyn tez nie sa podawane jak nalezy.
Witam. Mieszkam akurat w "zagłębiu traktorkowym" i nie zgadzam się z "Roman". Byłem praktycznie wszędzie testować traktorki bo wydając 20 tysi chciałem coś porządnego. I tylko tam znalazłem coś dla siebie. Przede wszystkim - nie malowany. Kupiłem u nich Kubota GL23 i śmiga aż miło. Teraz ponoć mają dużo oryginalnych kubotowskich części do nich - droższe od zamienników ale oryginał to oryginał :D Z rocznikami też nie wierzyłem bo trochę o tym w necie poczytałem ale nie jest to dla mnie istotne. Mam traktorek, działa, pracuje) Wydaje mi się, że to jest na zasadzie "jak trafisz". Jeden może być zadowolony drugi nie. Trzeba pamiętać, że to jest używka i nie wszystko będzie jak w nowym sprzęcie.
Także podsumowując ja firmę traktomix polecam.

Awatar użytkownika
Łogrodnik
Posty: 219
Rejestracja: 14 sty 2015, 18:05

Re: Opinie o sprzedawcach traktorków

Post autor: Łogrodnik » 12 lut 2016, 17:45

Skoro tak, to może pochwal się swoim traktorkiem w powitalni ;)
Nie ukrywam, że podejrzewam reklamę MirTrzebnica.

ODPOWIEDZ