Facebook fanpage

TadeuszB
Posty: 852
Rejestracja: 13 maja 2018, 14:06
Lokalizacja: Siedlce, Mazowieckie

Re: Facebook fanpage

Post autor: TadeuszB » 29 lis 2018, 11:32

Jeden z twórców f powiedział; Uzależnienie było pierwotną intencją firmy.

newrom
Posty: 180
Rejestracja: 23 mar 2017, 20:00

Re: Facebook fanpage

Post autor: newrom » 01 gru 2018, 11:32

A kto i gdzie to powiedział ? Bo brzmi jak cytat strony www, ujawniającej spiski i powołującej się na "amerykańskich naukowców" i biorącej "ekspertów" z innych stron ujawniających spiski.
Myślę że to zwykły biznes, liczyła się kasa - jak się przywiąże i uzależni to kasa płynie, z reklam, ze sprzedaży pierdół etc.

TadeuszB
Posty: 852
Rejestracja: 13 maja 2018, 14:06
Lokalizacja: Siedlce, Mazowieckie

Re: Facebook fanpage

Post autor: TadeuszB » 01 gru 2018, 16:26

A kto i gdzie stworzył? :) Dzisiaj godz 23 BBC BRIT HD, Ciemna strona smartphonów.

lewan24pl
Posty: 1295
Rejestracja: 15 cze 2015, 21:42
Lokalizacja: UK

Re: Facebook fanpage

Post autor: lewan24pl » 01 gru 2018, 17:42

I tak jest cała prawda tylko telefon i FB a jeszcze napisz coś na żyda czy ciapaka to odrazu blokada i napiszesz prawdę a oni cię blokują
W życiu jest tylko pewna śmierć i podatki

TadeuszB
Posty: 852
Rejestracja: 13 maja 2018, 14:06
Lokalizacja: Siedlce, Mazowieckie

Re: Facebook fanpage

Post autor: TadeuszB » 01 gru 2018, 19:08

Zyda ciapaka geja czy murzyna.

newrom
Posty: 180
Rejestracja: 23 mar 2017, 20:00

Re: Facebook fanpage

Post autor: newrom » 02 gru 2018, 10:54

Napisz coś na Polaka - też zbrodniarze zablokują ! Gdzieś czytałem że koleś narzekał na pedały w rowerze i też mu zablokowali :)
Po pierwsze, fejsbuk to prywatny kurwidołek Zuckerberga, co tam wrzucacie staje się jego własnością i np wasze zdjęcia z jazdy traktorkiem może sprzedać i będziecie twarzami maści na hemoroidy nawet o tym nie wiedząc. Zgadzacie się na to akceptując regulamin (chyba że coś się zmieniło, ale nie sądzę). Po drugie najeżdżanie na grupy etniczne czy rasowe w historii kończyło się pogromami lub zwykłymi morderstwami (w ostatnich latach napady na Polaków w UK np), więc karałbym rozpalonym żelazem, a nie tylko usuwaniem posta.
Po trzecie polecam oglądnąć ten film, ze zrozumieniem. Firmy zbierają dane by zarabiać, ułatwiają życie. Im więcej ułatwień, tym większa wiedza o nas w korporacji. Miej pretensję do siebie że jesteś przykuty do fejsunia, a dla wygody google zna Twoją lokalizację i historię posiłkó, więc wygodnie podpowiada ulubioną knajpę i dojazd z ominięciem korków itp itd.

lewan24pl
Posty: 1295
Rejestracja: 15 cze 2015, 21:42
Lokalizacja: UK

Re: Facebook fanpage

Post autor: lewan24pl » 02 gru 2018, 11:16

Legalna inwigilacja też zauważyłem np gdy poznamy kolegę koleżankę nie ważne.Chidzi o to że jak do swojego telefonu zapiszecie nowy kontakt np Stefan koń to za jakiś czas na FB będziecie mieć jego w propozycjach do znajomych masakra.Tak jak wyżej kolega napisał google lokalizuje ciebie i wie jak którędy jeździsz do pracy.Wsztstko wiedzą i nas :shock: Nawet jak nie mam neta włączonego przyjadę do pracy to mi pokazuje czas przejazdu takie tam i zawsze mnie to zastanawiało
Mam paru znajomych co pracują dla rządowych służb nie będę pisać gdzie ale sami mi powiedzieli że jak by mi kiedykolwiek przyszło do głowy być w jakimś miejscu gdzie mnie nie powinno być nie zabierać ze sobą telefonu nawet jak go wyłączysz ponoć on co jakiś czas wysyła sygnał GPS i lokalizuje mnie ciebie.A co przykuło moja uwagę żaden z nich nie na smartfona tylko stare telefony bez GPS to chyba musi coś być w tym.
W życiu jest tylko pewna śmierć i podatki

TadeuszB
Posty: 852
Rejestracja: 13 maja 2018, 14:06
Lokalizacja: Siedlce, Mazowieckie

Re: Facebook fanpage

Post autor: TadeuszB » 02 gru 2018, 11:33

Po drugie to nie wiemy kto f stworzył. Mógł to być izraelski wywiad, a panu Z może się wydawać że to on stworzył. I nie mówić proszę że spiski widzę wszędzie. Niejeden szpieg pracując za dolary i będąc przekonany że blok wschodni osłabia pracował dla ZSRR.

ODPOWIEDZ