Hinomoto E16 - opinie

Awatar użytkownika
RobFra
Posty: 528
Rejestracja: 31 maja 2014, 21:26
Lokalizacja: Białystok

Re: Hinomoto E16 - opinie

Post autor: RobFra » 01 wrz 2017, 20:55

Hinomoto z 1 postu zrobiony jak nówka z fabryki. Wszystkie śruby nówki, elementy metalowe cynkowane? na pewno z jakąś powłoką, nawet mieszek drążka zmiany biegów nówka. Jedynie przycisk klaksonu oryginał spłowiały róż. Nawet kierownica czarna jak smoła.
Hmm gdyby to był pasjonat z forum i przez zimę (nie jedną) tak odnowił to warto dla lansu. Ale sprzedaje firma na fakturę. Mamy tutaj raczej kiepskie wspomnienia z odnawianiem przez sprzedawcę ....
Info o sprzedawcach znajdziesz na forum - jest taki temat. Szukaj. Twoja kasa.

Co do roboty się nie wypowiadam bo u mnie piasek V i VI kl, ale glebą i tak na takiej darni nie dam rady. Najpierw pług i potem glebka.
Była Suzue M1600. Jest Mitsubishi D1450.
Robert

Awatar użytkownika
k_sit
Posty: 1757
Rejestracja: 29 sty 2014, 20:16
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Re: Hinomoto E16 - opinie

Post autor: k_sit » 01 wrz 2017, 21:54

Miecho ale nie po bandzie zielony może chce uczyć się na własnych błędach. Do takich prac to traktor w przedziale 25-40 KM w wadze 1-1,8 t, rewers, wspomaganie kierownicy, 4x4, tur z kompletem osprzętu ( widły do palet, łycha,chwytak do krzewów). Wtedy jesteś w stanie podpiąć glebogryzarkę separacyjną, kosiarkę bijakowa lub sądowniczą, pług ,koparkę i wiele innych . Najlepiej jak by był bardzo zwrotny ale niewywrotny cud maszyna . Ja pożyczyłem od Miecha kosiarkę bijakowa (260kg) i Kubuś z 17 kucami miał co robic jak by nie był obciążony turem niemiałbym sterowania . Więc zastanów się czy warto płacić teraz za tokowy traktor czy odczekać i ufundować o większych parametrach .

ODPOWIEDZ