Jak wyglądało naturalne "środowisko" traktorków ?

TooSlow
Posty: 415
Rejestracja: 27 maja 2016, 16:24
Lokalizacja: Rybnik

Re: Jak wyglądało naturalne "środowisko" traktorków ?

Post autor: TooSlow » 23 paź 2016, 14:16

W maju będę w Japonii, więc powiedzcie gdzie mam jechać sprawdzać naturalne środowisko traktorków.

Mandrol, witam kolegę z okolicy.

Awatar użytkownika
Mandrol
Posty: 358
Rejestracja: 09 paź 2016, 03:06
Lokalizacja: Czernica
Kontakt:

Re: Jak wyglądało naturalne "środowisko" traktorków ?

Post autor: Mandrol » 23 paź 2016, 14:30

Oczywiście, że na wiochę :D Raczej nikt w centrum Tokio nie będzie urządzał nielegalnych wyścigów traktorków 8-)
A tak na serio- wyjedź poza miasto a zobaczysz, że pełno poletek naokoło a na nich pracujący starzy Koreańcy (przynajmniej takie coś zaobserwowałem tutaj w mojej drugiej ojczyźnie ;) ). Większość z nich mieszka w starych, malutkich domkach a przy drodze zaparkowane maszyny 4x4- w Polsce by nie przeszło bo na drugi dzień już dawno ukradzione by były :mrgreen:
Z młodych nikt raczej się nie bawi w rolnictwo- wszyscy uciekają do miasta i wieżowców... Chociaż kto wie czy to się nie zmieni po kryzysie stoczniowym jaki ich aktualnie dotyka :(

Kurcze, czemu nie trafiłem na to forum 2 lata wcześniej- mielibyśmy niezły materiał poglądowy na sprzęt przywożony z Japonii...

BTW, skąd jesteś ziomal? Uzupełnij profil jeśli to nie żadna tajemnica...
Hinomoto N200 & Iseki TXG237 + stado maszyn do wykonywania trawników i pielęgnacji boisk

marcinbg
Posty: 208
Rejestracja: 21 gru 2013, 13:59

Re: Jak wyglądało naturalne "środowisko" traktorków ?

Post autor: marcinbg » 23 paź 2016, 21:19

światowcy światowcy fakt dobrze powiedziane nigdy jakoś mi nawet do głowy nie przyszło że na naszym forum może sie znaleźć ktoś z takimi doświadczeniami. Wszystkie informacje z waszej trony sa bardzo cenne. Pozdrawiam Marcin!

TooSlow
Posty: 415
Rejestracja: 27 maja 2016, 16:24
Lokalizacja: Rybnik

Re: Jak wyglądało naturalne "środowisko" traktorków ?

Post autor: TooSlow » 24 paź 2016, 10:36

Wow! Ale z Was światowcy! Napiszcie coś więcej! W pewnym sensie zazdraszczam. Ale u mnie mi dobrze.
Ja akurat w maju wybieram się zwiedzać Japonię. Pracuję w Polsce, niestety na polskich warunkach płacowych :D Więc też Mandrolowi "zazdraszczam" ;)

Michał126
Posty: 90
Rejestracja: 15 sie 2016, 16:57

Re: Jak wyglądało naturalne "środowisko" traktorków ?

Post autor: Michał126 » 05 lis 2016, 20:36

Gdzie ja mialem oczy? Dużo fajnych zdjęć jest w japońskich prospektach "piotrabpm" w odpowiednim dziale instrukcje i katalogi
YM 1601

ODPOWIEDZ