• Musisz być zalogowany, aby móc korzystać z czatu
@ dzidek51 « wt 8:27 pm »
yanmar f200
@ dzidek51 « wt 8:21 pm »
yarman
@ GrzegorzK « pn 1:55 pm »
Eh, coś namieszałem. Mam problem, nie rozłącza napędu. Bez różnicy w której pozycji dźwignia, 2WD, 4WD czy 4WD asystent skrętu mam cały czas 4x4. Rozkręcałem i skręcałem cięgno, bez zmian. Mitsubishi MT22. Miał ktoś podobny przypadek?
@ GrzegorzK « pn 1:52 pm »
Eh, coś namieszałem. Mam problem, nie rozłącza napędu. Bez różnicy w której pozycji dźwignia, 2WD, 4WD czy 4WD asystent skrętu mam cały czas 4x4. Rozkręcałem i skręcałem cięgno, bez zmian. Mitsubishi MT22. Miał ktoś podobny przypadek?
@ Marecmarec « pt 11:22 pm »
Pług konny
@ marekspectra « pt 10:37 am »
Z powodu nie opłaconej f-a za hosting forum znikło. Taksie dzieje, z tym ze nie powinno skoro termin zaplaty to 1 kwiecien. Okazuje sie ze hostin wrócił tam gdzie był pierwotnie, choc bez mojej zgody i wiedzy. Moj dotychczasowy hostingodawca.... nie chce mi sie o tym mówić, szkoda słów.
@ geralt « pn 6:02 pm »
Weight 1587 to 1664 pounds - mam nadzieję że przeliczyć umiesz a jak nie w google wpisz "1600 pounds to kg" i będziesz miał uśrednioną wagę samego traktorka
@ geralt « pn 6:00 pm »
stary - dosłownie 5sekund szukania w googlach:
@ Ryki 1234 « pt 9:52 pm »
Ryki 1234 pisze: Witam czy wiecie może jaka jest waga Kubota B1902 ?
Ryki 1234 pisze: Witam czy wiecie może jaka jest waga Kubota B1902 ?
Ryki 1234 pisze: Witam czy wiecie może jaka jest waga Kubota B1902 ?
@ Ryki 1234 « pt 9:25 pm »
Witam czy wiecie może jaka jest waga Kubota B1902 ?
@ sztyga20 « śr 8:06 pm »
@Hinomoto N179, ja mam N189, wrzucałem prostą instrukcję po polsku kiedyś w dziale hinomoto wątek N189
@ Michalgosc « pn 9:35 pm »
Michalgosc pisze: Witam. Czy ktoś wie jaka jest wydajność pompy hydraulicznej w farmtrac 22?
@ Michalgosc « pn 9:35 pm »
Witam. Czy ktoś wie jaka jest wydajność pompy hydrauliv
@ Tokarzurban « śr 11:52 am »
Witajcie. Chodzi mi po głowie zakup nowej kosiarki bijakowej do Af 30 Yanmar. Mam na oku ciekawą 150 cm na moc od 26 koni tylko że ma 18 młotków. W starej z Traktormixa 145 cm mam 22 młotki. Czy ilość młotków ma znaczenie? Przy starej używałem Y i przy tej większej chciałbym używać noży Y. Przy 18-stu gniazdach noże chyba musiałyby być potężne,prawda?
@ Hinomoto N179 « pt 10:49 pm »
Witam ma ktoś może traktorek Hinomoto N179
@ siwy0505cs « czw 7:29 pm »
witam mam pytanko co sądzicie o yanmar FX42 d warto się za takim rozglądać . chodzi o wyciąganie drewna z lasu mieszam w górach i zastanawiam się nad takim czy coś większego jak Zetor . mam hinomoto c174miedzy drzewami fajnie się tym jedzi ale jak chodzi o grubsze sztuki muszę ciąć na krótkie metry
@ Kamilboro « sob 9:40 am »
Witam. Orientuje się ktoś gdzie znaleźć obudowę sprzęgła do kuboty B52?
@ sewglo74@wp.pl « wt 10:25 am »
Witam może ktoś posiada dane silnika M1502D (instrukcja np luzy zaworów)
@ TomTom « sob 2:43 pm »
Iseki
@ TomTom « sob 2:43 pm »
Iseki
@ piotr434 « wt 1:43 pm »
PŁUG
@ Hinomoto N179 « ndz 10:47 pm »
Jak dodać post
@ Hinomoto N179 « ndz 9:52 pm »
Wymiana oleju
@ jatorek1 « sob 3:40 pm »
Świece zarowe
@ Krzychu80 « pt 9:25 pm »
Wymiana stacyjki w Yanmar F15D - gdzie można kupić nową stacyjkę? musi być dedykowana czy pasuje jakaś inna? ktoś już wymieniał?
@ sewglo74@wp.pl « ndz 2:11 pm »
Witam wszystkich Noda NR1502d
@ Leszekok « śr 6:52 pm »
Dzięń dobry wszystkim :)
@ seba « ndz 12:20 pm »
Bordowa przyczepki
@ stapi « sob 9:03 am »
rębak
@ Piotr1436 « sob 7:05 am »
Kubota GB160
@ Stefan M « pn 7:28 pm »
Cześć, dziękuje za przyjęcie do grupy:) od jakiegoś czasu jesteś szczęśliwym posiadaczem kubota gl23. Wszystko działa super ale mam 2 pytania.
1. Nie było cewki gaszenia, kupiłem na Ali, jest sprawna jednak po założeniu i podpięciu na silnik( pompę) bez reakcji:(

2. Nie jestem w stanie wbić asystenta skrętu. Przód , tył zapina się super, asystenta nie wbije. Wiecie może co może być przyczyna dla obu punktów?

Z góry dziękuje za pomoc :)
@ geralt « czw 8:53 am »
yanmarf17d pisze: nic nie wymieniasz
dzięki :)
@ Mariolo84 « ndz 11:55 am »
Witam mam problem ze wspomaganiem w Kubota GL 300. Na jałowym słabo działa jak wrzucę bieg i rewers to całkowicie przestaje działać. Nadmienie że olej i filtr wymieniony a skrzynia biegów to pół automat.
@ yanmarf17d « sob 9:42 pm »
nic nie wymieniasz
@ geralt « wt 11:29 am »
sorki - wysłałem tu zamiast wpisać w wyszukiwarce... ale moze podpowiecie: jak wygląda sprawa rozrządu w traktorach yanmar / kubota - on jest na pasku/łancuchu/kołach...? wymienia się go czy dożywotni?
@ geralt « wt 11:28 am »
rozrząd
@ siwy0505cs « pn 5:48 pm »
Siema traktorowicze co sądzicie o yanmar Fx42 mam trudny teren traktor przeważnie będzie służył do lasu . Mam już hiniomoto c174 i do wyciągania drzewa kot ale chciałbym coś mocniejszego
@ Yanmarf200 « sob 7:04 pm »
Witam mam problem z yanmarem f200 .podczas jazdy na wstecznym slychac zgrzytanie z okolic tylnego mostu ,skrzynie natomiast podczas jazdy do przodu i na luzie tez slychac delikatniejsze zgrzytanie kyore ustaje po wcisnieciu sprzegla
@ bogbart « pt 12:07 pm »
Cześć. Szukam gąsienicy do Iseki Geas 33. Montowana na wózku zamiast koła tylnego. Pozdrawiam
@ sbstg « pt 10:14 am »
Ktoś coś? Szerokosc 125... 135, na młotkach
@ sbstg « pt 10:13 am »
Kosiarka bijakowa
@ jatorek1 « śr 11:55 pm »
Piotr blm
@ LookAsh « sob 9:11 am »
zewnętrzna hydraulika
@ KoFerm « pn 5:59 pm »
wałek wom
@ michal4823 « czw 9:39 pm »
Szukam opinii na temat tych kosiarek.
@ michal4823 « czw 9:38 pm »
Używa ktoś z Was kosiarki bijakowej firmy Jansen?
@ dzidek51 « ndz 9:29 pm »
Cześć wszystkim :)
@ jarekw « śr 8:40 pm »
Cześć wszystkim. Chyba się uda zarejestrować mojego Yanmara FX24D.Szukam tylko informacji jaką ma dopuszczalną masę całkowitą-diagnosta potrzebuje do pierwszego przeglądu.Dziękuję
@ ES7 « ndz 11:24 am »
Witam
@ Raptor « wt 7:54 pm »
Raptor pisze: WItam Wszystkich - poszukuję używanej kosiarki do trawy ze zbiornikiem (naklepiej hydraulicznym) do Yanmara AF24 z euroramkną. Czy ktoś może mi polecić dobrą bijakową czy wrzecionową bo pielęgnacyjnej z koszem nie widziałem. Dzięki
@ Raptor « pn 9:34 pm »
WItam Wszystkich - poszukuję używanej kosiarki do trawy ze zbiornikiem (naklepiej hydraulicznym) do Yanmara AF24 z euroramkną. Czy ktoś może mi polecić dobrą bijakową czy wrzecionową bo pielęgnacyjnej z koszem nie widziałem. Dzięki
@ admin « pn 7:39 pm »
Funkcja rejestracji nowych użytkowników - aktywna. Prosze sie rejestrowac. :)
@ Ragal1986 « pn 12:21 pm »
Witam. Ponawiam pytanie na czacie, bo w wątku pisałem, ale nikt nie odpowiedział, więc może tutaj. Poszukuje kogoś kto posiada glebogryzarkę do yanmara z systemem UFO. Przy transporcie urwali mi kostkę od fartucha glebogryzarki i nie wiem jak podłączyć przewody. Kostka 3 pinowa.
@ marekspectra « śr 2:21 pm »
pokaż fotkę czego szukasz. Ja zawasze zaczynam tak : https://www.google.com/search?q=headlig ... 97&dpr=1.1
@ michal4823 « pn 5:50 pm »
Ma ktoś pomysł skad wytrzasnąć przednią prawą lampę do Yanmara AF 24. w czwartek zaczynam batalię o tablicę rejestracyjną, niestety zdaje sobie sprawę ze z rozbitą lampą przegląd nie jest możliwy. Ucierpaiała w sobotę podczas zworzenia drewna. Obdzwoniłem dziś chyba wszystko co przyszło mi do głowy. Będe wdzięczny za wszelką pomoc.
@ marekspectra « pn 10:35 am »
Po rozmowie z Agendo - jestem dobrej mysli. Zdjecia na forum i baner reklamowy te tematy szybko bede dopiete.
@ Rav « ndz 7:03 pm »
ja też nic nie mam - spam pusty
@ admin « ndz 1:27 pm »
Ok. Czyli wyszło, a nie doszło :) poszukamy przyczyny. Dzięki za info

Kto jest na czacie?


  • Tematy
    Posty
    Ostatni post
  • Informacje
  • Zaloguj sięZarejestruj się

  • Kto jest online

    Jest 226 użytkowników online :: 2 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 224 gości (wg danych z ostatnich 5 minut)
    Najwięcej użytkowników (367) było online 14 sty 2020, 09:05

  • Statystyki

    Liczba postów: 32772 • Liczba tematów: 2835 • Liczba użytkowników: 2495 • Ostatnio zarejestrowany użytkownik: Kubotagl240